| Georgiiana1 a întrebat:

Am o mare problema!
Am vrut sa ma fac blonda. Parul meu fiind vopsit negru, dar de vreo 3-4 luni nu m-am mai vopsit, practic aveam 2 culori in cap culoarea mea naturala (saten inchis) si brunet. Nu am vrut sa ma duc la salon deoarece am parul extrem de lun si de des si m-ar coata destul de mult, dar nici nu am vrut sa risc si sa ma decolorez in tot capul. Asa ca am zis sa apelez la suvite care le-am decolorat cu Syoss 13-05.
Problema e ca acum am 4 culori oribile in cap! Deoarece suvitele mele sunt la radacini ( unde a fost parul meu natural) portocalii iar restul un fel de ciocolatiu straight face sad.
Da-ti-mi un sfat! Pot ajunge in vreun fel la blond?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

De data asta chiar te sfatuiesc sa folosesti un coafor profesional, macar nu-ti mai bati joc de capul tau si iese ceva de care vei fii multumita!
Trebuie sa-ti spun ca, blondul este greu de obtinut si risti sa mai adaugi o a 5-a culoare sau eventual sa-l arzi.