| Dyxy a întrebat:

Heyyy:*** vreau sa ma duc la solar( e pentru prima data) voi ce parere aveti sunteti pro sau contra?,,, si daca ma duc.ce ar trebui sa imi iau la mine.(si un pret daca stiti) FUNDA!:*

Răspuns Câştigător
| sweetsweetpink a răspuns:

Buna! Abuzul de solar, duce la cancer de piele. Trebuie sa mergi neachiata si sa iti prinzi parul. Daca tenul tau, este foarte alb, trebuie sa iti iei o crema speciala care o poti cumpara si de la saloane. Daca ai un ten care nu se arde si se bronzeaza nu mai ai nevoie de crema. Prima sedinta 5 minute, a 2a tot 5, a 3 a 6. si tot asa cresti, pana la 10 minute, daca ai tenul alb. Dar poti intreba la salon si iti va explica tot. Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| Puffulets a răspuns:

Eu sunt Pro. din cate stiu e 1 leu/min

| mihaela155 a răspuns:

Buna! Eu as fii contra deoarece daca vrei un bronz frumos si natural trebuie sa te duci la mare! Eu am fost si acum merg si la cursuri de inot la un strand, crede-ma sunt neagra! E mult mai bine asa! Bafta! Fundita?laughing:*