| alejinxique a întrebat:

Sunteti pro sau contra solar? De ce?

Răspuns Câştigător
| mdany a răspuns:

Contra solar deoarece nu este ceva natural si iti arde celulele deia te innegresti, ma rog te mai bronzezi cica, da eeee...acuma.Mai natural ii soarele ala din cer ca ala iti mai da pe langa bronz si vitamina D.Asa ca baga mare.

7 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Eu sunt contra.
E artificial, strica pielea.Mai bine folosesti crema autobronzanta.

| TSO7 a răspuns:

Contra. Pentru ca nu e natural. Toate se fac artificial acum, numai e nimic care sa fi de esenta naturala.

| CoquineNoire a răspuns:

Pro,daca merg f rar si bronzul te slabeste si te face mai sexy, contra, pentru ca daca mergi prea des risti sa faci cancer de piele

| ioana_3915 a răspuns:

Contra total deoarece dauneaza grav sanatatii

| Capriciosa a răspuns:

Contra, pentru ca iti arde pielea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contra.Dauneaza sanatatii.Mai bine foloseste cremele autobronzante, dar moderat.

| deyss1000 a răspuns:

Eu sunt contra.prefer sa am o piele alba si sanatoasa decat una bronzata si uscata happy pup