| bhaaa a întrebat:

Heyyy! :X Credeti ca pe baieti in deranjeaza parul de pe maine la fete? sau baietii va deranjeaza? sau preferati fetele depilate I don't want to see? biiin nu asa mareee asa destul de vizibil... big grin

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Unde ai văzut tu fete să se epileze pe mâini? Frate, dacă şi acolo trebuie să ne epilăm numai pentru că suntem *fete* deja devine exagerat. Peste câţiva ani o să ne radem şi în cap, că vai, e o jignire să ai păr ca fată.

Dacă te epilezi, o să-ţi crească tot mai mare. Te epilezi în cazul în care părul este exagerat, de tipul blană. Dar, ce dacă este vizibil? Nu văr pe cine deranjează puţin păr pe mâini, pe bune acum.

9 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Nu si nu face prostia sa te epilezi pe maini. esti ok asa cum esti, cine te iubeste te iubeste asa + ca vara se decoloreaza de la soare si nu cred ca ai atat demult incat sa fie inestetic

| drhotzu a răspuns:

Ok este epilat nu depilat...
o fata trebuie sa fie epilata inghinal, axilar, si pe picioare...
pe maini nu e nevoie. parerea mea big grin

| drhotzu a răspuns:

Ok este epilat nu depilat... o fata trebuie sa fie epilata inghinal, axilar, si pe picioare... pe maini nu e nevoie. parerea mea big grin

| drhotzu a răspuns:

Ok este epilat nu depilat... o fata trebuie sa fie epilata inghinal, axilar, si pe picioare... pe maini nu e nevoie. parerea mea big grin

| bhaaa explică (pentru drhotzu):

Scuze epilat *

| drhotzu a răspuns (pentru bhaaa):

Nu e nimic big grin am inteles ideea dar astazi simt nevoia sa fiu rautacios!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mod normal cred ca deranjeaza daca este foarte mare sau in orice caz poti asa fii un pic socat; cu toate astea sint si barbati care au fetisuri cu femei care au par pe maini si picioare. Asa ca depinde de caz dar zic ca majoritatea sunt deranjati de par.

| alinutzu_6299 a răspuns:

Eu zic ca trebuie sa il epilezi....asa zic eu ca poate pe baiat nu il deranjeaza dar in general asa e frumoss la fete mai ales eu sincer am vazut si baieti care se epileaza ...eu nu-s unu dintre eibig grin

Paste fericit!

| bhaaa explică (pentru alinutzu_6299):

Eu intrebam la cazul general nu e vorba de minwinking