| Yoyolovesblue a întrebat:

Hi all! Am o mare problema : deci in 2 saptamani am carnaval de halloween la scoala si eu nu am costum si nici nu vreau sa-mi cumpar unul.Trebuie sa fie original si facut in casa adica sa combin anumite piese si sa-mi iasa ceva cool. Oscilez intre costum mulat de pisica neagra, pirat sau zoombie dar tot nu am chiar tot ce imi trebuie, sunt dispusa sa cumpar ceva accesorii dar habar n-am cu ce sa ma imbrac! Help me!

4 răspunsuri:
| Smilee4Mee a răspuns:

Zombie-ai putea sa-ti iei o pereche de cizme sau bocanci. pantaloni verzi, maro sau negri o camasa (eventual de in) rupta si roagati bunicul (sau tatal) sati imprumute un sacou mai vechi. Ca si machiaj uite: http://www.youtube.com/watch?v=DuMt-N0bnww

| Yoyolovesblue explică (pentru Smilee4Mee):

Merci mult !

| Smilee4Mee a răspuns (pentru Yoyolovesblue):

Cu placere:*

| bubulinatha12 a răspuns:

Tias recomanda pisica neagra