| YumiSukinanda a întrebat:

De Halloween as vrea un costum de pisica, adica machiajul in stiu, si vreau sa ma imbrac eu singura nu sa comand un costum special sau sa cumpar. Cum as putea sa ma imbrac?

1 răspuns:
| iDangerous a răspuns:

Depinde ce culori foloseşti pentru machiaj. Pisicile pot fi şi albe şi negre şi gri, unele au toate culorile combinate. Oricum, dacă aş fi în locul tău m-aş îmbrăca în negru. Pisica neagră are miturile sale şi este potrivită pentru tema Halloweenului. Nişte pantaloni/colanţi negri mulaţi şi o bluză simplistică sunt perfecte. Nu ai nevoie de imprimeuri. Aş adăuga şi accesurii ca urechi de pisică şi coadă pentru a se apropia mai mult de costumaţie.