| xxCocainexx a întrebat:

Hi!
Am auzit ca in Ploiesti exista un loc unde niste fete fac un fel de cursuri de manichiura, pedichiura....etc si poti merge acolo sa-ti puna unghii cu gel gratis....insa nu stiu unde este!
Ma puteti ajuta cu cateva informatii va rog?
Cat mai repede...
Multumesc!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La Casa de Cultură.
Pa, pa.

| xxCocainexx explică (pentru Legiuitoarea):

Casa de Cultura a studentilor?

| pLeX a răspuns:

U chiar ai risca sa iti puna unghii cu gel unele care n-au habar sa tina unghiera in mana? laughing hai mey...nu e chiar atat de scump la un profesionist.

| xxCocainexx explică (pentru pLeX):

Stiu dar nu este pentru mine eu nu am incredere si nu m-as lasa pe mana lor...m-a rugat o prietena care nu are cont pe TPU sa intreb...

| jojo92 a răspuns:

La Estetika si la toate scolile din domeniu.Si eu mai fac cursuri cu fete si daca imi lasi nr tau te chem.La mine ai un avantaj:nu iti stric unghiile.Pup!