| littleladybug a întrebat:

Hi! Am auzit ca poti folosi ca protectie termica pentru par keratina...se gaseste la farmacie si costa in jur de 10 lei...este adevarat? Daca nu imi puteti recomanda niste spray-uri pentru protectie termica nu foarte scumpe.

3 răspunsuri:
| alonet a răspuns:

Produsul profesional pentru asa ceva e iron flat de la wella din gama hight hair

http://www.haircare.ro/catalogsearch/result/?cu=iron+flat&x=0&y=0

| marrr a răspuns:

Eu mi-am luat de la Gerovital Plant o chestie care contine keratina si provitamina B 5, cred ca se gaseste in majoritatea supermarketurilor.

| FeFy` a răspuns:

Da ca am si eu big grin