| Miky a întrebat:

Hi, cat timp credeti ca trebuie sa alerg pe fiecare seara pentru a mai slabi putin la solduri

cate minute ep seara?

4 răspunsuri:
| aleee07 a răspuns:

Alearga 30 de minute. Alte sfaturi : plimba-te cu rolele, fa sport mult si exercitii fizice pe fiecare dimineata. Nu manca grasimi multe si mananca cat mai multe fructe si legume. Sper ca ti-am fost de ajutor, bafta xD! >big grin

| lazio9 a răspuns:

Dimineata la ora 7-8 sau 10 sa fie ori o salata de legume ori cateva fructe poti manca pana te saturi.1 ora miscare dimineata 1 ora miscare seara, te obisnuiesti sau macar o ora pe zi sau o ora jumate si gata...si sanatoasa si sexy si frumoasa

| potzo a răspuns:

De pinde de cat de mare esti in solduri si cum definesti "putin" happy

| beezus a răspuns:

Cred ca deja stii ca trebuie sa faci miscare cel putin 30 min in fiecare zi, deci ai putea sa faci miscare in fiecare seara cate 30 de min.dar sa stii ca miscarea nu inseamna doar alergat. poti face abdomene etc.