| angel_2962 a întrebat:

Hi! Cum pot s afac sa imi creasca parul mai repede? Stiti voi vreo masca depar naturala sau ceva? Funda P. S cam cati centrimetri creste parul pe luna? Fundaaa

3 răspunsuri:
| Ioana_9117 a răspuns:

Uleiul de ricin:d nu stiu cat de repede creste, dar am auzit ca are efecthappy

| XatomisX a răspuns:

Exista multe dar nu folosi risti sa-ti pice parul sau alte efecte adverse cel mai bine este sa astepti happy creste singur stai linistita happy sunt baiat dar am si eu parul mare

| zăGhost a răspuns:

Spală-l cu Alpecin... + foloseşte fiole din aceeasi marcă.