| SuntFata a întrebat:

Mmm hey, vreau si eu sa stiu o solutie [naturala nu toate prostiile chimice de la magazine] cu care sa imi fac parul sa imi creasca mai repede [stiti voi... daca se poate sa creasca mai repede intr-o saptamana intrr-o luna cam cat imi creste in cateva luni sau cam cat intr-un an...stiu ca pare o prostie da's isperata!]Chiar vreau sa imi creasca parul mai lung am fost nevoita sa ma tund pentru ca am avut un mic incident si acum regret
Plzzzzzzzzzzzzzz Ma ajutati?
FUNDA MARE DE TOT!

2 răspunsuri:
| Alexstrasza a răspuns:

Din cate stiu eu, uleiul de masline e bun, dar sa nu faci prostia sa ti-l torni pe tot in cap, ca nu o sa-l mai speli cum trebuie nici cu 2 tuburi de sampon. Dai doar la radacina, incearca cu o pensula pentru vopsit, lasi eu stiu vreo 5-10 min si apoi te speli happy Merge si pentru unghii, pui intr-o farfuriuta un pic de ulei in asa fel incat atunci cand iti bagi inghiile sa fie varfurile in ulei happy

| diulia a răspuns:

Ulei dde ricin