| iasmina0archie0fan a întrebat:

Hi!big grin Daca fac comanda la AVON cam in cat timp ajung produsele?
SPuneti-mi va rog daca ati mai comandat in cat timp au ajuns.batting eyelashes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in jur de 2 3 zile. Parerea mea e ca orice ar contine mi se par mult mai bune produsele de la Avon decat de la oriflame. happy >big grin

7 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Eu sunt de parere ca cele naturale de la yves rocher sunt cele mai bune:d si in legatura cu Avon: ajung in cam 3 zile, daca le comanzi luni sau marti vor ajunge joi sau vineri.happy

| αηηα a răspuns:

Ajung in maxim 4 zile, dar ai grija ca nu toate produsele de la Avon sunt bune happy

| xgeanina a răspuns:

Ajung in vreo 2 saptamani dupa ce faci comanda, eu mai comand de la oriflame si ajung intr-o saptamana dupa ce faci comanda

| MeGustaaa a răspuns:

In jur de 2 zile

| iasmina0archie0fan explică:

Deacord cu cRs. Nu mi se pare un timp lung de asteptare. In plus vecina mea e reprezentatnt si avon si oriflame.

| SummerDays a răspuns:

Produsele ajung cam in 3 zilewinking

| onlyme_7413 a răspuns:

Nu iti recomand avon. Ajunge greu si sa-ti spun un secret care nu va mai fi un secret.produsele avon contin parabeni, pe cat produsele de la oriflame, nu.
nu fa o greseala.Indreapt-o anuland comandawinking