| offline a întrebat:

Hi! Eu am parul saten si as vrea sa il am roscat. Nu vreau sa ma vopsesc sau chestii de genul straight face.
Stiti cateva metode care sa`mi ``roseasca`` parul? big grin.
Multumesc! Dau funda happy!

9 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Nuantator sau sampon.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com

| yellowalien a răspuns:

Henna big grin

| Zenithf a răspuns:

Uita-te aici: http://www.eva.ro/......13549.html
Probabil nu vei obtine o culoare la fel de "wow" cum obtin altele cu vopsea artificiala, dar sunt sigur ca pe termen lung vei fi mai multumita. De aceea tin sa-ti spun: Bravo, asa da! :)

| madytza_7574 a răspuns:

Da stiu euhee hee colorantbig grin

| kittycat_9803 a răspuns:

Http://beautycosmetic.biz/images/palette%20instantcolour.jpg

Palette Instant Color e nuantator care se ia dupa vreo 8 spalari.

| anotherchild a răspuns:

Daca nu vrei sa iti distrugi parul vopsindu-l.
Singura metoda ar fi sa folosesti sampoane care iti `coloreaza` parul. Doar ca dupa cateva spalari 5-6 - vopseaua se duce complet!

| MinnieHaha a răspuns:

Foloseste una dintre acele spreiuri care coloreaza!

| Maria_8264 a răspuns:

Nuantator.
Ca nuanta de la Palette Instant Color poti sa incerci Red Rubin. Este super! happy. Am incercat de 4 ori pana acum :d si este chiar interesant sa te nuantezihee hee. asa poti sa iti schimbi culoarea parului fara sa pateasca ceva.

| Ralucutzaaa a răspuns:

Pai nu stiu asta idem cel de jos cu un nuantator