| Mona11 a întrebat:

Ajutati-ma! eu sunt bruneta si imi doresc sa imi fac parul roscat fara sa il vopsesc il vreau roscat prin metode neturiste daca stiti ceva va rog spuneti-mi!

Răspuns Câştigător
| AmanoYuno a răspuns:

Pai poti lua decolorant de la plafar si o sa se deschida mult.
fa o infuzie de castane si clateste-te cu ea pe cap... dupa vreo 5 spalari se vede rosu aprins daca parul e de colorat cum trebuie

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Dragoste si sex?

| XyYx a răspuns:

Sincer, e foarte greu! Eu sunt bruneta natural, insa m-am facut roscata deoarece imi place mai mult.
Nu ai cum sa ti-l faci roscat fara sa il vopsesti! Eu nu am dorit sa ma decolorez(deoarece negrul il scoti foarte greu, doar prin decolorare), si am inceput sa ma vopsesc cu roscat. Bineinteles ca nu mi-a prins de la inceput, mai mult la varfuri si la radacini a iesit spre rosu, insa cu timpul, a inceput sa prinda si am ajuns la culoarea care mi-am dorit-o. Rosu foc! Vopsitul e singura metoda prin care poti ajunge la roscat. Sper ca te-am ajutat! Bafta!

| Roobeertaa a răspuns:

Nu cred ca exista.Decolorare sau vopsit, cu vopsea normalathinking ..desi esti bruneta, e greu.

| omulvesel a răspuns:

Mananca multi morcoviwinking