| mistikk a întrebat:

Hi girls. vreau sa`mi inchid putin culoarea parului parul meu este un saten mediu si vreau sa il inchid mai mult la culoare dar as vrea cu o vopsea care sa se ia la vreo 4 spalari si s anul distruga parul. puteti sa`mi dati exemple de asemenea vopsea sau nuantator big grinfundita?

Răspuns Câştigător
| b3nYy a răspuns:

Este ca un fel de sampon care lasi 30 minute asa dupa aia te speli si ramane culoarea putin. sora mea foloseste. funda?batting eyelashes

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Șampon din gama Henna!
Pa, pa.

| Cameliaa12 a răspuns:

Http://www.frumusele.ro/......imavara/17 ai aici cateva metode de nuantare

| Pufi1999 a răspuns:

Pune intr-o oala apa si frunze de nuc, fierbele, umezesteti parul cu ea, spala-te cu samponul tau, apoi clateste-te tot cu apa de nuc.