| AlecsMeeeh a întrebat:

Am parul saten deschis spre mediu si as vrea sa folosesc un nuantator roscat, o culoare cat mai putin stridenta. Ma puteti ajuta cu niste marci si nuante? De preferat sa se duca dupa 6-8 spalari sau chiar putin mai mult.

Răspuns Câştigător
| RainOfColors a răspuns:

Eu am unul de la Loncolor Trendy Colors/ Gasesti aici nuantele de roscat: http://www.papillon.ro/nuante.asp?ID=6&ID_detaliu=3
Il gasesti in hipermarketuri (am vazut parca in Carrefour). Eu l-am cumparat de la DM. Sper ca te-am ajutat.