| dada a întrebat:

Am de gand sa-mi schimb putin culoarea parului... eu sunt blonda naturala si am ochii albastrii. si ma gandeam sa incerc o culoare mai tare un pic. un caramel spre roscat. problema este ca nu vreau sa folosesc vopsea. ceva care sa nu atace parul... sa incerc nuantator sau sampon colorant... ati incercat? ce-mi recomandati?

nu vreau ceva permanent... sa ma chinui pe urma sa-mi scot culoarea din cap... dar sa dureze totusi 2-3 spalari. multumesc :*

3 răspunsuri:
| dada explică:

M-am gandit si la suvite laughing dar nu prea vreau...

| gyorgya a răspuns:

Buna. obisnuiesc sa-mi schimb des culorile parului, si spun culorile pentru ca imi "vopsesc" parul in mai multe nuante... pot sa-ti zic sigur ca exista ceva genul vopsea de par naturala ce nu dauneaza parului si tine in jur de 2 luni...insa nu stiu cum de numeste, ca mi-l fac la salon.deci daca doresti sa ti-l faci la un salon ii ceri sa-ti faca cu o vopsea care nu dauneaza firului de par.pentru ca exista, insa le gasesti la saloane.bafta si sper sa-ti iasa asa cum vrei u.happy

| Herrgabriel44 a răspuns:

Pastreaza-ti culoarea stramosiilor tai.