| Amyyyyyyy a întrebat:

HI Guys! Uleiul de ricin e toxic? Eu vreau sa il folosesc pentru a nu se mai unge parul asa tare si sa nu mai imi cada, dar pentru ten este bun? Voi ce ma sfatuiti? Sa il folosesc? Este bun pentru ten? Fundita...

Răspuns Câştigător
| MariaRamona a răspuns:

Uleiul de ricin este bun pentru sprincene, gene si par... pentru fata nu ti-as recomanda. eu de ex folosesc ulei de ricin de foarte mult timp si sunt multumita.Cand vreau sa imi creasca genele mai meri ma dau in fiecare seara pe sprancene. asa ca foloseste-l cu incredere! te-am pupat

3 răspunsuri:
| MissL a răspuns:

Pentru ten nu cred, insa pentru par si eu il folosesc cam de 3 saptamani si sa stii ca simt o diferentabatting eyelashes

| Amyyyyyyy explică:

Dar pentru gene il aplici asa ...adika pur si simplu?big grin

| moniii5 a răspuns:

Pentru par este ft bun dar in niciun caz pentru tenwinking fundita?!