| anonim_4396 a întrebat:

Hi
Imi puteti spune cum miroase parfumul paco rabanne 1 milion
Care la avut si stie, e un parfum bun?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La pretul care il are e bun dar nu pot sa-ti zic mirosul cum e pentru ala se simte nu se zice.

| dream95 a răspuns:

Miroase super, sunt multumita de el.si cred ca si tie o sa-ti placa.

| Sophy89 a răspuns:

Prietenul meu are acest parfum, are un miros superb si efect exact ca in reclama happy... exista si deodorant, de asemenea foarte bun happy

| amoramor a răspuns:

Poti merge intr-o parfumerie si poti testa pe pielea ta parfumul. Daca unora le place si miroase bine pe pielea lor, nu poti fi sigura ca va fi la fel si pentru tine. De aceea e indicat sa testezi ceva inainte de a cumpara.

| fl0ryn22 a răspuns:

Da este un parfum destul de bun, intamplator sunt posesorul unui asemenea parfum si sunt multumit de el te sfatuiesc sa il achizitionez

| GargaritzaB a răspuns:

Iubitul meu foloseste acest parfum si pot sa iti spun ca este persistent si miroase foarte bine. El de obicei isi comanda parfumul de pe acest site: https://kupoane.ro/store/notino/. Este foarte multumit pentru ca are reduceri de fiecare data si in plus de asta primeste si transport gratuit notino.