| collector a întrebat:

As vrea un parfum original care miroase tare si exprima masculinitatea. Daca stie careva sa imi spuna vreo marca. M-am gandit la Hugo Boss (no6) si la One milion Paco Rabanne. Ce parere aveti de parfumurile astea doua si daca stiti altele va rog sa imi ziceti.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| ThePinkPanther a răspuns:

Adoor One Million by Paco Rabanne miroase super bine. Are un coleg si toate colegele stam pe langa el cand il foloseste pentru ca miroase super frumos.

3 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Bvlgari e cel mai potrivit

| ThePinkPanther a răspuns:

Ti'am zis eu day dreaming nu ii poti rezistalaughing Acum mi-am luat si eu Lady Million si sper sa aiba acelasi efectwinking

| collector explică:

Acum's 3 saptamani mi-am luat si eu One Million...I don't want to see ma opreste lumea pe strada si ma intreaba ce parfum am laughing