| Giiinger a întrebat:

Hi! Sunt satena si as vrea sa ma vopsesc ombre cu roscat(varfurile). Credeti ca ar arata bine?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ar arata destul de bine

| HolyPotato a răspuns:

Asta îți pot spune dacă îmi zici ce nuanță de șaten ești: deschis/mediu/închis și cam la ce nuanță de roșcat te-ai gândit.

| Giiinger explică (pentru HolyPotato):

Saten mediu.M-am gandit la un roscat care sa nu fie prea strident.Sa se vada diferenta, insa nu de la cer la pamant.

| HolyPotato a răspuns (pentru Giiinger):

Da, dacă nu e o diferență foarte contrastantă atunci e ok, în general astfel de șuvițe roșcate merg mai bine blondelor, iar șuvițele blonde șatenelor, dar bineînțeles depinde de nuanțe. Merită să încerci. happy

| Andreeac33 a răspuns:

Daa, arata super.Bafta, dar ai grija sa nu faci abuz de a te vopsi.