| nom a întrebat:

Hi TPU.am o pereche de botine din piele intoarsa(gen catifea)si s-au albit putin in bot.cu ce pot sa le redau culoarea inapoi?(exceptand apa, al carui efect dureaza un picbig grin)mersi. fundita:*

Răspuns Câştigător
| LolNope a răspuns:

De ce nu iti iei un spray pentru piele intoarsa? Este ca si pentru papucii din piele crema, doar ca poate fii folosit pe piele intoarsa.Se gasesc la Carefour si nu sunt deloc scumpe.Stiu ca nu este ceva imediat, insa in viitor te-ar putea ajuta.

4 răspunsuri:
| tpuu a răspuns:

Cu oja neagra merge? thinking nu stiu sigura daca merge thinking dar pune putin :d incercare moarte n-are cum se zicehee hee

Succes

| MeMonaIoana a răspuns:

In nici un caz nu cu apa. am incercat si eu si a aiesit foarte naspspa straight face incearca sa le peri cu o perie speciala de pantofi. ai putea de asemenea dupa ce le peri sa dai cu putina crema de culoarea botinelor pe ele da nu multa

| ealextpu a răspuns:

Daca se dfac urate poti sa iti iei altele. uite aici cateva modele dragute la pret accesibil: http://www.la-papuc.ro/product/category/Incaltaminte-pentru-femei/Botine

| Andreea12_8379 a răspuns:

Poti sa le stergi cu o carpa cu otet sau cu servetele umede cu alcool