| Ioana_9532 a întrebat:

Hi,TPU, am o problema care ma macina straight face, am par pe burta straight face si nu stiu cum sa scap de el crying mi se pare foarte urat si inestetic pentru o fata, chiar daca parintii mei zic ca nu se vede..eu nu am par nici pe maini nici pe picioare, doar pe burta, maine trebuie sa merg la strang cu niste prieteni si parca imi e jena cu el, ajutati-ma va rog

7 răspunsuri:
| desisdana a răspuns:

Cumpara un aparat sau daca nu iti permiti incearca cu ceara.o sa iti creasca mai rar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei! happy
Te sfătuiesc să folosești benzi depilatoare. Să nu cumva să faci prostia să te dai cu lama sau bigul ..Pentru că o să îți crească de 2 ori mai mare! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa folosesti ceara sau epilatorul! IN NICIUN CAZ LAMA!straight face
Il poti decolora cu apa oxigenata (n-am incercat, dar unele persoane spun ca mergebig grin) sau incearca sa te bronzezi putin pe burta ca sa nu se mai observe. Oricum, nu e chiar atat de mare precum ti se pare tie. SI ala nu e par, e pufbig grin

Bafta!

| Fantastic7 a răspuns:

Toate fetele au par e burta(care poate fi mai vizibil sau nu) dar eu cred ca e doar in imaginatia ta, pentru ca stai cu fața foarte aproape de burta si ai impresia ca se vede prea tare, dar stai linistita, ca nimeni nu o sa vina sa se holbeze la burta tahappy

| 354 a răspuns:

Buna.Pai si care este problema? si eu am putin par pe burta, toata lumea are, dar daca te deranjeaza poti sa folosesti benzi sau lama, parerea mea.

| ĔℓѕιιDăăSmileee a răspuns:

Stai liniştită oh go on, nu e mare lucru. E mai bine să fii naturală. big grin, eşti mai frumoasă fiind naturală. Dar dacă te deranjează chiar aşa de tare, poţi folosii o lamă sau aşa. happy Nu-ţi face griji.Dar, e posibil că dacă te razi, creşte mult mai repede puppy dog eyes. Decii, trebuie să ai grijă big grin.

| veritasaga87 a răspuns:

Mmm... sexywinking