| florynna93 a întrebat:

Hi TPU...as vrea sa imi spuneti si mie niste exercitii pentru abdomen(am putina burticabig grin) si unele pentru fermitatea picioarelor si a feselor va rog? FUNDA si restul VOT multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Lipsa47 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=nvPW0v5hnZQ sigur te ajuta sa fi in forma!

5 răspunsuri:
| sefwefhiff a răspuns:

Cauta pe youtube sau pe google Tae Bo!

| ionutz0116 a răspuns:

Mergi la o sala de fitness. Uite aici niste exercitii http://www.scritube.com/......62127.php. Daca esti din Craiova te pot ajuta.

| florynna93 explică:

Multumesc tuturor pentru ajutor...ionut din pacate nu sunt din Craiova, dar exercitiile acelea sunt interesante.dj si antonia:sigur voi incerca acele tipuri de exercitii

| RenesmeeC a răspuns:

Pai pentru abdomen fa cam 50-60 de abdomene, pentru inceput. Dupa aprox. 1 saptamana mai adauga cate 5-10 abdomene si tot asa.Pentru picioare fa genoflexiuni.Cam tot 50-60 si dupa un timp mai adauga cate 5-10.Pentru fese n-am nici cea mai mica idee. Poate sa alergi.Credema,am incercat si eu si am obtinut rezultate foarte bune.Incearca daca poti sa faci de 2 ori pe zi, dimineata si seara.Doar daca poti. Sper ca ti-am fost de ajutor. happy