| BiancaDRox a întrebat:

Sunt putin cam slabuta si as vrea niste exercitii pentru ingrosarea picioarelor(si a feselor).

Nu vreau raspunsuri gen: trebuie sa te simti bine in pielea ta etc etc.

Eu vreau sa ma ingras cu ajutorul exercitiilor pentru ingrosarea picioarelor.

Help! Ce exercitii pot sa fac?

Clar ca... Funditaaaaaaa!:*

3 răspunsuri:
| capricc a răspuns:

Daca vrei slabire localizata este bine sa incerci exercitii de fitness, mai ales cele pe zone dar cu incalzire inainte. Uite un program pentru fesieri de 30 de zile, destul de apreciat zic eu http://fucsia.ro/......e-30-zile/

| Paull18 a răspuns:

Nu iti poti ingrosa picioarele :* Fa genoflexiuni dar tinete de ele, alearga pe varfuri cat poti de mult. O sa pui ceva muschiuleti iar picioarele tale se vor ´ingrosa´

| PrettyLittlePsycho a răspuns:

Mananca seara paine cu ceva funda?