| BiancaDRox a întrebat:

Sunt putin cam slabuta si as vrea niste exercitii pentru ingrosarea picioarelor(si a feselor).
Nu vreau raspunsuri gen: trebuie sa te simti bine in pielea ta etc etc.
Eu vreau sa ma ingras cu ajutorul exercitiilor pentru ingrosarea picioarelor.
Help! Ce exercitii pot sa fac?
Clar ca... Funditaaaaaaa!:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Gasesti aici exercitii pentru tonifierea musculaturii de la nivelul membrelor inferioare: http://www.i-medic.ro/exercitii/exercitii-pe-grupele-musculare?page=2

| blueangel99 a răspuns:

Draga, nu te sfatuiesc sa iei sfaturi de p net. Daca ai nevoie fiindca tu poate chiar ai o greutate si niste dimensiuni prea mici pentru inaltimea si varsta pe care o ai, te sfatuiesc sa vorbesti cu medicul de familie. Sigur te va lamuriwinking
Multa bafta!