| Ralla_7778 a întrebat:

Hi TPU cine imi spune cum imi pot improviza un costum de helowen? as vrea sa fiu pirat si apropo sunt o fata dau funa plz ajutati-ma crying

Răspuns Câştigător
| condemnedAntagonist a răspuns:

Incearca ceva de genu
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Sau pur si simplu iei o fusta rosie o maleta alba dedesubt un corset niste cizme si o pamblica rosie in par.
Pentru machiar : iti faci doua codite la ochi, te dai cu ruj rosu si putin fard.
accesorii : un lant, bratara la picior etc.
sper ca ti-am fost de folos :)
MULTA BAFTA!

2 răspunsuri:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Inceraca la garderoba unui teatru din oras, din cate stiu eu cei de acolo inchiriaza costume happy bafta

| MioaraParalescu a răspuns:

Ai putea sa il cosi si a doua varianta sa il cumperi.Pa Pa!