| Bianca_Andreea_Dobrean_1983 a întrebat:

Imi puteti spune cum sa ma prezint intr-un costum de pirat la carnavalul pe care il organizeaza clasa mea? Cem mai bun raspuns primeste funda. As vrea cat se poate de repede...maine e carnavalul... funda nu uitatiwinking

2 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Cu costumul ca costumul, dar cum rezolvi problema cu piciorul de lemn? Cum care? Ăla pe care ți l-a mîncat un rechin.

| darrio2007 a răspuns:

Cum adica cum sa te prezinti cu el? Te imbraci cu el si te duci la carnaval.