| nucaraata a întrebat:

Hi TPU! Stie cumva cineva vreun sampon sau vreun tratament ca sa scapi de cojite sau matreata? Dau funda urgent!

Răspuns Câştigător
| īƶƶū a răspuns:

Foloseste Clear cu lamaie e foarte bun eu inainte foloseam head & shoulders si mereu imi facea matreata dar de cand mama mi-a luat Clear cu lamaie nu mai am matreata si nici cojite. Sper ca te-am ajutat

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este bine să consulți și dermatologul.
Pa, pa.

| Estera123 a răspuns:

Poti folosit uleiul de argan de aici http://shoppingarea1.blogspot.com/

| MariusCs a răspuns:

Eu ce iti recomand este sa nu utilizezi foarte des sampon si sa nu o faci in cantitati foarte mari pentru ca strica parul.

| sammyr a răspuns:

Head & shoulders anti matreata eu numai acest sampon folosesc

| Cathyme a răspuns:

Incearca cu sampon pentru bebelusi happy

| pixieflexie a răspuns:

Alpecin-asta ii ceva sampon contra matretii, dar si contra caderii parului.Ii destul de bun.Eu il folosesc.Ii vreo 30 de lei in farmacie o sticla destul de mare.