| MeGustaSiempreTu a întrebat:

Hi TPU:*:X! Cum as putea sa mi schimb look-ul?
Am: parul brunet deschis
ochii caprui spre gri:X
tenul alb
Eu in general sunt ff baietoasahappy adica ma dau cu skate ul port numai blugi cu adidasi(acum pantaloni trei sferturi cu adidasi). Dar as vrea sa ma schimbwinking Ce as putea face? Mss anticipat pentru raspunsuri:*

Răspuns Câştigător
| luliluli a răspuns:

Pai poti incepe cu schimbarea tunsorii, apoi cu schimbarea garderobei si a stilului. Evident, sa-ti schimbi garderoba presupune un efort financiar considerabil, asa ca poti incepe cu o fusta si cateva bluzite sexi, si sandale / papuci cu toc.
Succes!

2 răspunsuri:
| HighParadox a răspuns:

Pai incearca sa fii cum iti place ..adica daca vrei sa te schimbi alege ceea ce crezi tu ca ti se potriveste, sa te simti cat mai bine.

| mayafashion29 a răspuns:

Ei na i fff bine asa cum esti eventual daca iti tunzi parul scurt si iti bagi cv suvite in orice caz imi plac e stilul tau