| PAmy99 a întrebat:

Buna,as vrea sa ma vopsesc negru!
Am parul brunet spre deschis, am ochii caprui inchis si tenul mai deschis!
Este o idee buna sa ma vopsesc negru!

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna, eu zic ca este o buna idee deoarece de obicei contrastul dintre o culoare inchisa si una deschisa e mereu placuta. Daca ai tenul deschis si ochii inchisi merge super.

4 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Cred ca o culoare prea inchisa ti-ar face fata sa para si mai palida deci nu, nu ti-as recomanda sa te vopsesti in negru.Mai ales ca din cate am inteles culoarea ta naturala e brunet, deci nu ar fi o diferenta prea mare.

| Tessa a răspuns:

La tenul deschis se potriveste cam orice culoare. Si cred ca ti-ar sta super ok. happy

| MadalinaaIoana a răspuns:

Da happy

| cristella a răspuns:

Chiar ft buna odata ce ai si ochii caprui inchis iti va sta bine.