Întrebare recomandată | alphie a întrebat:

Hi! Unde pot gasi prin Bucuresti vopsea de par fara amoniac si fara oxizi? Am tot cautat la plafar din mai multe zone dar nu am gasit nicaieri, am cumparat o perioada de la un plafar care acum s-a inchis.

Răspuns Câştigător
| MirelaNicoleta a răspuns:

Http://www.boncafe.ro/......3_c16_a923
vopseaua aceasta de la Palette stiu ca nu are amoniac nu stiu daca are oxizi. Foloseam si eu pentru ca nu imi placea mirosul de amoniac, acum merg la coafor pentru ca nu mai reusesc sa ma fac singura. Am parul lung si des