| Fllorentina a întrebat:

Hie fetelor love struck voi cu ce va imbracatzi de >festivitate::* dau funda celui mai fain raspuns :d
As dori sa imi dati si alte sugestii thinking, cu poze daca se poate, in legatura cu parul, accesorii, imbracaminte, incaltaminte, machiaj :d

-Parul meu este lung si cret
-Am ochii verzi
-Sunt slaba (deci asa ca la carte:d ) si destul de inalta

eu m-am gandit ca mar avantaja ceva mulat :d nu am burtika care sa mi se vada :* va rog ideii :* funda+ vot

1 răspuns:
| Miruuuuu a răspuns:

Alohaaa!
Eu festivitatea o am maine(adica joi) si ma imbrac asa: Pantaloni albi ca e vara,o bluza cu corset,pantofi cu toc. Parul-buclat(fixativ cat cuprinde) si la machiaj probabil ceva simplu,neutru,ceva rimel,blush si ruj.
Acum sa trecem la tine: Sigur ca poti opta pentru. o rochita de vara, sau blugi cu o bluzita inflorata. Oricum la machiaj eu zic sa zii indrazneata, avand in vedere ca ai ochii verzi-de exemplu un mov te-ar avantaj foarte mult.
Cam atat. happy
Sper ca te-am ajutat.
Paa happy