| pitikaaaa a întrebat:

Buna stitii site`uri cu coafuri, rochii, pantofii, machiaj pentru domnisoara de onoare?laughing(as vrea ceva ce se poarta acum ca si rochii de ocaziebig grin)
Nu sunt inalta am 14 ani si 1.60
la fata si ochii seman cu Miley Cyrus
Parul il am cret si putin mai lung de umerii.

Cele mai frumoase si bune ideii primesc fundita...
Vreau cat mai multe ideii fiindca nunta e in 2 sapbig grin

Răspuns Câştigător
| guardian_angel:X:X a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic depinde dc doresti de obicei eu imii au hainele de pe http://www.starshiners.ro/ si depinde de culoare...la machia la ochii albastrii(cu are miley) se potrivesc culorile roz si cu maro dar si eu am ochii albastri dar fac o combinatie de jumatate roz si jumatate albastru sau de mov cu argintiu :D :D la rochii acum se poarta cat mai scurte si de culoare verde la par pot sa-l lasi desfacut
si pantofi daca vrei ceva comod fara toc alegi niste sandalute albe sau daca vrei cu toc niste pantofiori
plz fundita :(

1 răspuns:
| Ana8785 a răspuns:

Poti vedea o multime de rochii frumoase create de designeri renumiti in articole de moda:

http://www.blogvedete.com/tag/rochii-de-seara/

De altfel, pe www.blogvedete.com gasesti zilnic stiri despre o multime de vedete. Eu il citesc zilnic si l-am recomandat mai multori prieteni. Sa-mi spui daca ti-a placut. Sper ca am fost de ajutor :-)