| anonim_4396 a întrebat:

Ce imbracaminte, machiaj, pantofi[toc.cati cm?, fara?], coafura tot pentru un banchet sunt blonda, parul lung, ochii verzi, slaba, 1.62? Fundaaa. daca se poate si pozeebig grin

6 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Sărut mîna, ar merge pantofii cu toc înalt, avînd în vedere inălțimea ta, acum tu decizi cît de mare să fie tocul, cele de 10-12 cm sînt bestiale, cu vîrf super ascuțit.

| SisiCe a răspuns:

Si in general uita'te la machiajul Vanessei Posse. E foarte simpatica happy