| mary_1175 a întrebat:

Hristos a înviat! Cunoașteți firme gen Avon, Oriflame? Vreau sa devin reprezentată la alta firma dar plata facturii sa fie plătită în 30 zile lucrătoare! Mulțumesc

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Firmele astea sunt țepe nimic serios Oriflame avon, nu ai atîtia clienti cît sa faci profit, produsele avon/oriflame sau scumpit asa ca după aceasta carantina greu mai gasesti cliente sa cumpere ruj sau parfum, toate vor sa cumpere cu banii in rate, iar asa ceva nu se poate deoarece tu trebuie in două saptamîni sa platesti factura, iar daca una nu ti a dat banii te a nenorocit, ce varsta ai?

| Adry05 a răspuns:

Ladys

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Cred ca si la Farmasi se poate. Am vazut o groaza de fete care tot fac reclama la produse pe Facebook si cred ca au ceva comisioane din asta. Vezi si tu, incearca.