| annaangel17 a răspuns:

Cei mai faini is primii

| kitty00 explică (pentru annaangel17):

:X:X:X know...:X:X:X:X thinking faza acum e de unde as putea cumpara asemenea model?crying

| kitty00 explică (pentru annaangel17):

Nu vreau sa imi vina prin fan curier ori chestii de genul. vreau un magazin acolo'sea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna scumpa!

Imi plac totisadsad

Mai ales a doua perechelove struck si prima:X

toateeee:X:X Le ador!

Vreau neaparat o perechewinking

:X:*

| kitty00 explică (pentru anonim_4396):

Si eu la fellaughing neaparat...laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru kitty00):

:X Cred ca o aleg pe prima:X

| HispanitasShoesHandbags a răspuns:

Unul dintre cei mai redutabili producători de produse din piele – pantofi și genți – a intrat pe piața din România, spre fericirea femeilor care sunt într-o permanentă căutare a perfecțiunii. Pantofii Hispanitas au darul aproape inegalabil de a fi confortabili și, în același timp, foarte moderni!
Puteti vizualiza produsele aici: http://www.hispanitas.ro/shop-online sau ne puteti vizita in magazinul Hispanitas din Mall Baneasa Shopping City!