| anyka18 a întrebat:

Http://shop.repulonap.hu/images/30/3000002334_2.jpg Buna sunt fata am 14 ani si vreau sa stiu daca merge sa port pantaloni de genu la scoala (3 sferturi) si daca da cu ce as putea sa-i port? Eu m-am gandit cu tricou si hanorac, voi ce ziceti?

8 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Pantalonii astia nu sunt pentru scoala!

| anyka18 explică:

La noi la scoala ne lasa sa purtam ce vrem.waiting pai pantalonii cu poza da sunt pentru baieti, dar eu nu ma refeream la pantaloni ci la modellaughing

| wildstrawberry a răspuns:

Din moment ce sunt trei sferturi trebuie sa iei un tricou ceva, fara hanorac. e ca si cum ai lua sandale la palton de iarna.mai astepti pana vine caldura mare si ii iei cu tricou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pantalonii eu zic ca sunt de baieti... dar daca insisti sa ii iei ii poti lua cu tenesi sau adidasi din aceeia rap si in sus un tricou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DAR ACESTI PANTALONI NU SUNT ADECVATI PENTRU A MERGE LA SCOALA
INCEARCA
http://images.lady4ever.ro/......p60387.jpg
http://www.allshops.ro/......120371.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una nu as purta pantaloni in genul asta, cred ca pe o fata nu ar avantaja-o.Acum depinde bineinteles de personalitatea ta si de ce iti place tie. DAR consider ca un altfel de pantalon(fusta) te-ar prinde mai bine. Asta e parerea mea!

| amyguita a răspuns:

Incearca cu un tricou alb cu kitty http://4.bp.blogspot.com/......G_3996.JPG

| stefy_6817 a răspuns:

Ai putea sa-ti alegi alt fel de pantaloni 3 sferturi. dar in fine. ai putea sa-i porti si sa-ti iei un tricou putin mai lungutz (alb big grin )
parerea mea.