| apaplata_7449 a întrebat:

Oja rosie merge daca am sa port pantaloni negrii si un tricou alb? ador oja rosie si vreau sa stiu daca credeti ca se potriveste la tinuta

22 răspunsuri:
| ☆ Danny☆ a răspuns:

Da merge foarte mine. Mai ales ca rosul se potriveste si la alb si la negru.Deci poti sa te dai cu aceasta oja rosie fara nici o problema Te kiss

| AleandraIleana98 a răspuns:

Da merge va da outina culoare tinutei tale

| Pe Bebelina O cheama DaNa baai a răspuns:

Ehhe! Buna1 Poi. te ajut pentru ca'mi plac fetele care au grija de ele sa zicem, nu pentru funda (Daca vrei imi poti dahappy )Poi, tu uita-te daca e esteticbig grin. Stii ce merge perfect? Esti cam neutra, asa caa ia-ti niste cercei, o bratara sau un colier tot rosu. Mai bun ar fi sa iti mai mult de un accesoriu rosu.

| Pe Bebelina O cheama DaNa baai a răspuns:

Merge. I-ati si accesoriile rosii, ca sa nu fii asa neutra. Iar despre pantofii, so, NU ROSII! Ar fi cea mai mare greseala, e ca si cum ai asorta geanta cu pantofii, ei bine daca o faci ar trebui sa te opresti. Nici marii designeri nu fac asa ceva si orice stylist ar spune ca e stupid. Ca rezumat ar trebui sa :Iti iei un colier si una sau mai multe bratari rosii (de plastic sunt minunate si se poarta:X ), pantalonii si tricoul, daca porti curea e superba alba, merge si rosie fie happy geanta daca e sa fie alba sau negra big grin. P. S Ca sa fii super cool ia geanta alba si pantofi negri sai pantofi albi si geanta neagra. Nu ambele de aceesti culore si nu rosii. Asa sunt bine armonizate culorile, nici prea mult alb, nici negru si nici atat discutatul rosu'! Si asa te asigur ca vei atrage atentia tuturor intr-un mod pozitiv. Poti purta niste sandale si nu e obligatoriu colorate, adica sunt nuante de bej, sau vazuzem undeva ca un fel de sandale de paiebig grin Sau niste cizmulite de vara. Bafta oricum! Astept funda daca iti surade ideea!

| KeepCalm a răspuns:

Mergehappy Si arata foarte sweet:X

| KeepCalm a răspuns:

E perfecta
happy

| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Se potriveste perfect big grin

| Stefanaaa a răspuns:

Se super portiveste.winking. Merge aceasta tinuta cu niste pantofi cu top stileto negri sau visinii [dar preferabili negri] simpli sau conversi dar mai bine pantofiiwinking.

| lya18 a răspuns:

DA, categoric

| RainBow_2697 a răspuns:

Da
Negru se potriveste cu orice culoare, mai ales cu alb. rosu.

| MillyMarinelaFlorin a răspuns:

Da se potriveste dar te rog sa-mi dai si mie o funda plz

| MillyMarinelaFlorin a răspuns:

Te rog fundita

| Jhoanna a răspuns:

Da

| KaMy a răspuns:

Eu zic ca da pentru ca ai alb cu negru si se potrivesk la orice culoare dar daca ai unghiile mici nu iti recomand. poate o culoare mai deschisabig grin

| carry99 a răspuns:

Da1sigur ca merge! acum se poarta orice! fundita?

| Nadina_7471 a răspuns:

Eu cred ca da...)))

| Carlene a răspuns:

Cu siguranta!
Culoarea rosu este si culoarea mea preferata!
Dar ar trebui sa mai ai su un accesoriu rosu!
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur.albul si negrul sunt nonculori asa ca o pata de culoare este bine venita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alb si negru se potrivesc cu orice culoare deci da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca si oja Blaze, care-si modifica culoarea la soare.Mai multe detalii aici: www.oja-blaze.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge, dar nu la unghiile mici.

| BlackButterfly_5528 a răspuns:

Nu trebuie sa asortezi oja cu hainele...si daca ar trebui ar fi perfect! adica negru-alb-rosu:X