| leogelu a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=9TF-ZLY7Ybw

spuneti-mi si mie cum s-a tuns baiatu din videoclipu asta! cum sa ii zic la frizer sa ma tunda asa! uitati-va la videoclip intre minutele 1:26 pana la 1:41

Este filmat si din fata si din spate!

spuneti-mi cum sa ii zic la frizer

3 răspunsuri:
| Cucutza a răspuns:

Ia o poza cu el de pe net si arata-i la frizer o sa va fie mai usor la amandoihappySucceshappy!

| danyc a răspuns:

Ia frate o poza pe telefon si arata-i eu asa am facut.Cu rusinea mori de foame...

| leogelu explică:

Mi-e rusine ma duc cu poza la om! explicati-mi asa cam cum sa ii zic uitati-va cu atentie si in spate!