| Andreea34689 a întrebat:

Https://goo.gl/images/4RuHbP

Știți cumva cat ar putea costa acest tatuaj? Aproximativ

Răspuns Câştigător
| Începătorul988 a răspuns:

Buna. La un salon specializat porneste de la 100/150ron. la unu de nu are salon, scapi cu 100ron.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu-ti strica imaginea cu o prostie ca aia, un om neserios demonstreaza ca e tatuat. Ramai originala

| Andreea34689 explică (pentru mgtow):

Ti-a cerut cineva parerea?! Crezi ca am sa tin cont de prerea unui necunoscut? Iti dai prea multa importanță, daca stii raspunzi daca nu ignori, ca nu am pus intrebarea pentru parere/ morală ca daca era asa, o intrebam direct pe mama.

| mgtow a răspuns (pentru Andreea34689):

Trebe sa tratezi comentariul ca atare sau nu stii sa citesti. In cel mai rau caz esti sarita de pe fix

| Yaro_Kovalchuk_2001 a răspuns:

100 euro min si poate sa ajunga pana la 400-500