| anonim_4396 a întrebat:

Hy TPU pe 25 iunie este ziua mea si nu stiu cum sa ma machiez sunt creola si ochi caprui inchis imi puteti spune si mie un machiaj care sa imi scoata in evidenta ochii va rog [p.s am 14 ani] nu vreau ceva extravagant
daca se poate sa imi spuneti voi si sa nu imi dati linkuri ar fi bine
dau funda

3 răspunsuri:
| fuckeveryone a răspuns:

Heyy... pe 25 iunie este si ziua mea si implinesc tot 14 ani :]
poti sa iti faci o codita cu tus la ochi. Este foarte simplu si foarte dragut.