| Mihaelaa98 a întrebat:

Și-a cumpărat cineva aparat pentru epilare definitiva? As dori și eu niște detalii despre cum se folosește, cât de bun este, cam tot ce se poate stii despre el.

1 răspuns:
| RobertMoon a răspuns:

Pai aparatul de epilare definitiva nu se poate folosi oricum, de exemplu in zona unde vrei sa il folosesti trebuie sa te razi cu lama, apoi sa folosesti aparatul pentru ca zona firelor de par sa fie la nivelul parului, iar aparatul sa distruga firul de par de la radacina. Dupa ce te epilezi repeti procesul la 2 saptamani pana radacina va fi distrusa si nu va mai creste par, succes.