| SweetbutPsychoGirl a întrebat:

Foloseste cineva aparat de epilare definitiva...Are vreun efect sau e apa de ploaie?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Https://bit.ly/2RxW4b0

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Există așa ceva? Nici nu auzisem până acum.

| SweetbutPsychoGirl explică (pentru anonim_4396):

Mhm..Exista..Si costa intre 350 si 600 euro unu. Si as vrea sa mi-l cumpar. Parca se chema Philips Lumea. Punem 50-50 si-l luat...laughing Glumesc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ipl-ul nu este o metoda de epilare definitiva pentru ca daca te opresti din retusari o sa iti reapara firele de par dupa o anumita perioada. Da, folosesc de aproape un an si nu mai cresc fire de par pe zonele tratate. Minusul e ca trebuie sa ai nervi sa te faci singura pentru ca este foarte migaloasa operatiunea.

| Alive99 a răspuns:

Buna..depinde ce fel de aparat ai.
Fosta mea, pe langa ceara, uneori folosea si IPL Braun. Face piele fina si catifelata, imi e dor de picioarele ei..asa,revin la subiect. Daca vrei fara durere si iritari, foloseste-l, este destul de ok.