| xLikeTpu a întrebat:

Ce culoare se poarta iarna aceasta?

Răspuns Câştigător
| deea_4985 a răspuns:

Da si mie mi-se pare la fel Lary7b, negrul iese mult in evidenta iarna asta si pare cea mai la moda culoare

11 răspunsuri:
| Xonia a răspuns:

Mov si negruhappy

| ILoveUSoMuch a răspuns:

Iarna aceasta se poarta:rosu, negru, gri, roz sters, crem si atat.:d
Imi dai funda?

| Sarucka a răspuns:

Designerii de moda nu s-au putut hatari anul acesta, asa ca au decis ca sa fie 3 culori ale iernii: grii puternic, bordo misterios si albastru marin inghetathappy... sper ca ti-am fost de ajutor (pls fundahee hee

| LaTulipeNoire a răspuns:

Violet, Negru, Rosu, Albastru

| Diana16 a răspuns:

Mov :X

| raluk200 a răspuns:

Auriu, argiuntiu, gri, maro, kaki, rosu, albastru

| Varsson a răspuns:

Mov, Negru, Alb

| jwhfghagr a răspuns:

Gri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca negrul` se poarta cel mai bine anul asta, mai ales la fetewinkingVoi ce ziceti?

| PralineFine11 a răspuns:

Nuantele din moda care se poarta in sezonul rece sunt: rosu, violet, galben-auriu, maro, roz, verde, bej, turcoaz si crem. Violetul este o culoare senzuala si rafinata, destinata celor care iubesc nuantele tari. Aceasta culoare se asorteaza foarte bine cu cremul si galbenul-auriu.

Culoarea rosu transmite energie, forta si hotarare, dar si pasiune si senzualitate. Turcoazul este o nuanta vibranta, care transforma persoana care o poarta intr-una misterioasa si exotica.

Verdele si bejul sunt preluate din uniformele militare, ale caror elemente sunt foarte in voga sezonul acesta, aducand eleganta si energie zilelor friguroase de iarna. Galbenul-auriu este o nuanta ideala pentru caldura emanata, avand un efect romantic asupra stilului pe care il adopti.

| andreea_4557 a răspuns:

Negru si maroniu tongue