| Alina2797 a întrebat:

Idei cu privire la imbracamintea din noaptea de Inviere?puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| AdelinaChp a răspuns:

Bunaaa :X

hei eu mi-am luat o camasa in carouri cu o vesta neagra si niste blugi lejeri + niste balerini simpatici negrii :X mi-am lasat parul pe spate, indreptata cu placa si tapetata putin pentru volum :X un pic de rimel si putin luciu de buze :X

sper ca te-am ajutata :X

8 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Invierea Domnului Iisus este un evenimen foarte cool, asa ca imbraca-te cat mai cool cu putintza laughing Imbraca-te decent, ca nu e vreun eveniment monden!

| happycolour a răspuns:

Daca vrei sa mergi la biserica, clar trebuie sa fie ceva curat, aranjat si sa nu aiba vedere la partile intimelaughing)

| lowfive a răspuns:

Nu esti o crestina adevarata. Te preocupi de aspectul exterior si nu de valorile spiritului.
Cat despre imbracaminte, sugerez haine.

| KellyK13M a răspuns:

Eu mi-am luat un tricou roz si peste o camasa albastra, niste blugi mai largi sa tenesi. Si mi-am lasat parul desfacut pe spate sper ca am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te imbraci in costumul Evei laughing

| blueorange1302 a răspuns:

Da ce zici de un costum de baie si niste papuci (nu uita sa-ti iei crema de plaja ca e posibil sa te arzi de la lumanari)

| OoOsofiaOoO a răspuns:

Poti sa te imbraci cu niste blugi o bluza normala si comoda si o geaca calduroasa s-ar putea sa lie racoare!

| ral_2219 a răspuns:

O fusta tutu si un corset animal-print...ce intrebare e asta? normal ca trebuie sa fii cat mai simpla