| aleex123 a întrebat:

Idei cum sa ma tund sau sa imi las parul sa creasca? Am fata ovala, parul meu e cam blond si ondulat (baiat) si acum am parul cam mediu ca lungime, am partile tunse mai scurt.

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Din ce ne descrii tu, in mod clar, asta ți se potrivește

https://www.pinterest.com/pin/406027722639153423/?d=t&mt=login

| Brizbriz a răspuns:

Daca esti baiat (dupa nume, probabil) atunci, daca iti pui o problema ca asta, atunci, mergi la salon, la stilist, care o sa "judece" artistic fata, ochi, oasele fetei, etc.
si o sa iti faca, o tunsoare care sa arate bine chiar cu parul mai lung

altfel, pentru baieti ori au parul scurt, ori in coada de cal, orice altceva te face prea feminin, si deci ori esti gay, transexual sau travestit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-l ca stefano tsitsipas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Army ca se poarta

| danieltulcea84 a răspuns:

Ori îl lași tot așa, par mediu tuns, și în parti luat mai scurt. Sau o varianta mai simplă îl lași să crească și îl legi la spate(să îl lași crescut până la umeri, nu mai lung)

| BaiatulBine a răspuns:

Eu visat mancat de porc

| cioarata a răspuns:

Tunde-ti parul, nu deveni roaker nespalat