| Madytzzzzuuuuuu a întrebat:

Idei de invitatii text pentru majorant... ceva haios...love struck

Răspuns Câştigător
| G a răspuns:

"ba, *ziua* la *ora* in *locul* avem bairam ca fac opt'shpe ani, vii?"
"Dragii mei si dragele mele. Se nasoleste treaba: de *ziua ta* nu o sa ma mai pot imbata ca un animal pe strada, nu o sa mai pot scuipa bosorogii in autobuz si nici devasta cabinele telefonice sau sparge paharele in club. Asta deoarece voi raspunde penal in fata legii, implinind la data sus mentionata virsta critica de 18 ani. Va invit asadar si prin urmare la parastasul celor mai frumosi ani din viata si la bocirea celor ce vor sa vina, la *ora, locul*."
"De pe *ziua ta* incolo puteti sa mi-o trageti legal! Va invit sa vedeti de ce si cum la *ora* in *locul*."
"Buna ziua. Pe *data cand e ziua ta* imi serbez majoratul si nu am nici cea mai mica idee despre ce as putea scrie in invitatii. Daca stiti voi, va astept cu propunerile intr-un plic insotite de o sticla de vin si un cadou in *locul* la *ora*. Cadoul este obligatoriu, prezenta facultativa."

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm.
thinking
majoratthinking
Vino in lumea measmug
doar ai mei 18 ani te voi primi cu bratele dechisesmug
vina sa facem o mega petrecere
alaturi de cea mai tare gascasmug
gazda: Majora`blushing
laughing)
nu mai stiusmug
la multi daca esti uh tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coolll