| KimEunHee a întrebat:

se apropie banchetul de la sfarsitul clasei a 8 a si as avea nevoie de un text pentru invitatii pentru profesori. Aveti idei?

Răspuns Câştigător
| dya_7401 a răspuns:

Pai as avea niste idei cum ar fi:
acum ca suntem pe cale sa pasim intr-o noua lume.o lume total diferita de cea de astazi.o lume in care basmele o sa devina de domeniul trecutului si o sa ramana doar amintirile dragi pe care le vom purta mereu in suflet fie la liceu fie si dupa liceu.o sa ne amintim mereu clipele de neuitat in sala de clasa care mereu ne-a fost mai mult decat casa.o sa ne amintim mereu profesirii acre au stiut sa ne fie alaturi si sa ne faca vazuta o lume a cartilor, o lume a marimilor fizice si a reactiilor chimice.va vom fi mereu recunoscatori pentru munca pe care ati depuso pentru a ne ajuta sa intelegem mai usor lectiile care de multe ori ne-au dat batai de cap.a fost rau a fost bine acum u vom uita nici momentele bune si frumoase dar nici momentele mai putin frumoase.le vom pastra mereu in sufletul nostru.le multumim domnilor profesori pentru simplu fapt ca exista si ca au stiut sa intelegatori.va multumim si nu va vom uita niciodata.veti ocupa mereu un loc special in inimile noastre! sper ca ti-am fost de ajutor! bafta la scoala si fara emotii cand o sa spui spech-ul!

1 răspuns:
| yosirestu a răspuns:

Depinde si cum sunt profesori, ar trebui sa nu fie prea serios, sa fie ca o gluma.au as scrie ceva de genu:va invit la banchetul clasei a 8 a de buna voie si silit/a de clasa, saper sa venit sa petreceti de fericire ca ati scapati de noi.stiu ca e cam aiurea dar eu ceva de genu as scrie, acum incerca sa te inspir din asta