| EaNuStieTot a întrebat:

Idei despre ce as putea face la o petrecere in pijamale? va rog ajutati-ma! va pup

7 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Joaca cu dildourile!

| renee14 a răspuns:

Bataie cu perne,jucati adevar sau provocare,karaoke,povesti de groaza(filme de groaza cu lumina stinsa), barfejocuri de mimica(imitati-i pe profii, colegii care va enerveaza)

| Here4u a răspuns:

Va loviti cu perne, spargeti seminte, va dati cu ruj legate la ochi(machiaj), spuneti intaplari amuzante, inventati poezii, va dati cu oja, va spuneti secrete sau va sgariati. Eu cam asta fac la o petrecere in pijamale. desigur si papati. funda? please:*:*:*:X:X:X:*:*:*

| Riluris a răspuns:

Hihih, se pot face multe activitati distractive. Incearca sa faci diverse jocuri, de exemplu puteti sa jucati ''Nu te supara frate'', carti, sau alte jocuri distractive... poti sa pui muzica si sa faceti o coregrafie pe piesa respectiva, sau sa va bateti cu pernele. Sunt multe lucruri ce le poti face. Use your mind to make yourself happy

| Miaunet a răspuns:

Pai. distrativa, dansati, cantati, va machiati, va faceti pedichiura...

| Teona2000 a răspuns:

Pai ce ai face zici? pai...ho ho ho.cate si mai cate! muzica, filme, jocuri, cate un stixulet, o maslinuta...

| Rapsodie_4835 a răspuns:

Sex